Profesyonel Sera Firmaları

Profesyonel Sera Firmaları

Profesyonel Sera Firmaları

Seracılık ülkemizde daha çok aile işletmeleri olarak kırsal kesimlerde yapılmaktadır. Ancak son zamanlarda seracılığın daha fazla gelişmesi ve modern seracılık yapılması ile profesyonel sera firmalarının da ortaya çıkmasına etken olmuştur. Seracılığın daha iyi koşullarda ve modern olarak yapılmasını sağlayan bu firmalar ihracata yönelik olarak da seracılığı daha kaliteli bir üretim olarak değerlendirmektedirler.

Seralar daha modern iklimlime şartları oluşturularak ve daha geniş kapsamda bitki çeşitliliği ile ileriye doğru gelişim sağlayacak şekilde hareket etmektedirler. Seracılık ile ilgili tüm projelendirmeyi sağlayarak, seracılık yapmak isteyenlere tüm koşulları sağlamak suretiyle teslim etmektedirler. Ayrıca gerekli olan tüm geniş bilgiyi ve uygulamaları da beraberinde sunarak destek oluşturmaktadırlar.

Son teknolojiyi içeren sera malzemeleri ve diğer tüm gerekli koşullar profesyonel sera firmaları tarafından seranın kullanılacağı alana uygun şekilde ve yetiştirilecek bitkiye göre belli bir fizibilite oluşturmak suretiyle uygulama sağlamaktadırlar. Böylece zaman kaybı, maliyet ve diğer tüm koşullarda sağlıklı ve kaliteli bir ortam yaratılmış olacaktır.

En verimli şekilde ve en lezzetli yapıda bitki yetiştiriciliği yapmak isteyen seracıların sera kalitesi, sistemlerin işleyişi ve kurulumun profesyonelliğine çok dikkat etmesi gerekmektedir. Yanlış bir proje ve yanlış bir yapı hem bitkiyi, hem zamanınızı hem de işinizi etkilemektedir. Doğru tercih ile en verimli seraya sahip olabilirsiniz, ve yüzlerce referansı binlerce iş bitirimi ile doğrusu BHK YAPI.

Hizmetlerimiz kapsamında yaptığımız bazı uygulamalar:

 

 

Bütün sera tiplerinin arazi koşulları, yetiştirilecek bitki türleri ve sera tipine bağlı olarak farklı teknik ihtiyaçları bulunmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda teknik bilgi almak için lütfen 7/24 Müşteri Hizmetleri Hattımızı arayınız ( 0850 304 0 245 ).
 

  • TEKLİF FORMU
  • Teklif İstemek İçin Tek Yapmanız Gereken İletişim Bilgilerinizi bırakmak ! teklif