Modern Sera Kurulumu

Modern Sera Kurulumu

          Değerli müşterimiz; Modern sera kurulumu,imalatı veya teknik bilgi açısından ihtiyaç duydugunuz tüm bilgi materyal gibi konularda tüm ihtiyaç konularla ilgili müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve ihtiyaç duydugunuz bilgi ve materyali alabilirsiniz. Bilgi paylaşıldıkça güzeldir.......      

       Yurt içi ve yurt dışında Modern Sera Kurulumunda teknik ve konusunda egitim ve tecrübeli kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

     Modern sera kurulumunda önemli nokta yetiştirilecek bitkinin ihtiyaçlarını tespit etmekle başlar. Her serada her ürün yetişir mantalitesi çok yanlış bir düşünce olmakla birlikte ciddi maddi zararlarla sonuçlanabilmektedir.

     Modern Sera'da önemli husuları sırlamak gerekir ise;

   1) Yapının Statik olarak analizin yapılması (bölgeye uyumluluk)

   2) Özellik Tespiti (Topraklı, topraksız, ısıtma, soğutma, gölgeleme, otomasyon ve benzeri...)

   3) Kalite Tespiti

   4) Arazi Analizi ve Keşif Metrajı

    Değerli müşterimiz; Modern sera kurulumu, imalatı veya teknik bilgi açısından ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgi materyal gibi konularda tüm ihtiyaç konularla ilgili müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve materyali alabilirsiniz. Bilgi paylaşıldıkça güzeldir...    

    Yurt içi ve yurt dışında modern sera kurulumunda teknik ve konusunda eğitim ve tecrübeli kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

  • TEKLİF FORMU
  • Teklif İstemek İçin Tek Yapmanız Gereken İletişim Bilgilerinizi bırakmak ! teklif