Sera Çadırı Tedariki

Sera Çadırı Tedariki

Sera Çadırı Tedariki

Sera için kullanılan çadırları iklim şartlarına göre uygunluğu ve havadaki değişimlere göre sağlamlığı önem taşır. Bu nedenle özellikle Ege ve Akdeniz bölgesinde benzer iklim koşulları olması aynı sera çadırı kullanımını sağlamaktadır.

Sera çadırı olarak naylon en çok kullanılan ve tercih edilen malzemelerden birisidir. Sera çadırlarında kullanılan cam, polietilenli ve polikarbonlu olarak farklı alternatifler de sunmaktadır. Olumsuz hava şartlarına göre sera çadırı tavanı daha sağlam malzemeden üretilmektedir.

Sera çadırı içerisinde yetiştirilecek sebze ya da meyveye göre ısı ve nem kontrolünü sağlayacak iklim kontrol sistemleri uygulanmaktadır. Topraklı ya da topraksız üretime göre farklı uygulamaların sağlandığı sera çadırı ayrıca pencereler eklenerek de havalandırma olanağı sağlanmaktadır. Modern olarak hazırlanan sera çadırları üreticilerin ürettikleri üründen daha iyi hasat almasına etken edecek pek çok koşulu gerektirir. O nedenle seracılık yapanların mutlaka bu konuda en ileri ve gelişmiş sera çadırı kullanmaları bu etkiyi artıracaktır ve daha sağlıklı bir getiri sağlayacaktır.

Sera çadırları tedariklerinde teknik özellik detayları ve ürün özellikleri için bizlerle iletişime geçiniz.

  • TEKLİF FORMU
  • Teklif İstemek İçin Tek Yapmanız Gereken İletişim Bilgilerinizi bırakmak ! teklif