Sera İçin Gerekli Malzemeler

Sera İçin Gerekli Malzemeler

Sera İçin Gerekli Malzemeler

Seraların yapılma ve oluşturulma aşamasında gerekli malzemeler ona göre tedarik edilerek sağlanmaktadır. Sera için gerekli malzemelerin sağlam, uygun fiyata, hafif ve kullanışlı olması, seri bir şekilde üretim yapmaya uygun olması, maliyet açısından çok fazla enerji gerektirmeden ısınma ve soğutma olanağı tanıması, kolay bir şekilde kurumunun yapılabilmesi, bölgeye göre hava koşullarından çok fazla etkilenmemesi ve serada iklimlemenin de iyi ayarlanabilmesi önem taşımaktadır.

BHK Yapı olarak profesyonel bir sera yapımı için gerekli bütün malzemelerin imalatını ve teminini yapabilmekteyiz. Ankara'daki üretim merkezimizde üst kalitede sera malzemesi üretimi gerçekleşmektedir.

Özellikle temelin oldukça sağlam malzemeden yapılması zorlu hava koşullarına dayanmasına ve yıkılıp harap olmasına engel olacaktır. Seraların cam, plastik, naylon, poliüretan gibi daha birçok malzeme ile kaplanmasında mutlaka kullanılacak malzemenin yetiştirilecek ürüne göre seçilmesi sağlanmalıdır.

İskelet malzemeleri olarak ahşap ya da metal kullanılır. Bu malzemelerin kolay kurulması, sağlam ve ısı kaybını azaltacak şekilde yapılması gereklidir. Kolonlar, çatı elemanları, çatı iskeleti elemanları ve çatı örtü malzemeleri yer alır. Tüm malzemeler ve diğer ayrıntılar seranın kurulması aşamasında yer alan detaylardır.

  • TEKLİF FORMU
  • Teklif İstemek İçin Tek Yapmanız Gereken İletişim Bilgilerinizi bırakmak ! teklif