Modern Sera

Modern Sera

Modern Sera

           Modern Sera konusunda siz değerli müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarına net çözüm sağlamak ve mantıksal, teknolojik ve dijital tasarım modelleri ile hizmet vermekteyiz.

           Modern sera denilince ülkemizde maalesef çok yanlış bir algı söz konusudur. Modern sera üstten havalandırması olan seraya denilmemektedir. Adından anlaşılacağı gibi, ihtiyaçlara dijital ve mekanik çözümler sağlayarak kullanıcı hatalarını yok etmeyi ve emek sarfiyatını minimize etmeyi amaçlayan sistemler diyebilriz. Alışılmış eski tip seralardan ziyade üst teknoloji ve son çıkan teknikler kullanılmaktadır. Kurduğumuz akıllı otomasyonların denetimi ve yönetimi ile verim maksimum seviyesine çıkarılmaktadır. İnsan hatasına veya verimi düşürebilecek yanlış uygulamalara bu sayede yer verilmemektedir. Modern seracılık uygulamalarımız kapsamında topraklı tip veya topraksız hidroponik tip olmak üzere 2 tipte kurmaktayız.

       Bilginin paylaşıldıkça güzel olacağı felsefesi ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyabilecegi tüm bilgilere ( sera maliyet analiz çalışmaları, topraksız ve topraklı sera üretimi, sera projelendirme, sera teknik şartname hazırlanması, sera sistemleri, akıllı otomasyonlar, keşif metraj vb...) 7/24 müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri: 0 850 304 0 245

  • TEKLİF FORMU
  • Teklif İstemek İçin Tek Yapmanız Gereken İletişim Bilgilerinizi bırakmak ! teklif