Hobi Sera

Hobi Sera

Hobi Sera

  BHK Groups olarak Hobi Serası konusunda özel tasarımlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız

  Hobi seralarımızda müşterilerimzin ihtyaçlarına cevap verebilen küçük ve orta boyutlarda ekonomik seralarımız mevcuttur. Boyut olarak endüstriyel ve tarım seralarından küçük olsa dahi sistem, nitelik ve özellik olarak aynı yeteneklere sahip kapsamlı seralar imal etmekteyiz. Topraklı veya topraksız olmak üzere 2 tipte hobi seraları kurmaktayız. Profesyonel seralarda verdiğimiz garantiler ve verimlilik politikası mini seralarımız için de birebir geçerlidir.

  Önemli olan işin boyutu değil kaliteli ve nitelikli olmasıdır. Bu nedenle hobi serasında boyuttan dolayı farklılık asla söz konusu değildir. Her boyutta kurulumunu yaptığımız seralar en üst teknoloji sistemlere sahip olur.

BHK Yapı ile hobinizi profesyonelleştirin...

GALERİ

Hobi seralarımızda müşterilerimzin ihtiyaçlarına cevap verebilen küçük ve orta boyutlarda ekonomik seralarımız mevcuttur. Arazi ve bölge koşullarına göre değişen maliyetlendirme çıkmaktadır. Teknik özellik kapsamında profesyonel seraların sahip olabileceği tüm sistemler ve kabiliyetler hobi seralarında da olabilmektedir.

  • TEKLİF FORMU
  • Teklif İstemek İçin Tek Yapmanız Gereken İletişim Bilgilerinizi bırakmak ! teklif